REKLAMA WYROBÓW MEDYCZNYCH
7 kwietnia 2022 r. uchwalona została nowa ustawa o wyrobach medycznych (dalej: „ustawa”), która wprowadziła do polskiego porzadku prawnego wiele istotnych zmian. Najwięcej kontrowersji i obaw budzi kwestia reklamy wyrobów...
więcej
Soczewki do spowalniania rozwoju krótkowzroczności
Zapraszamy do lektury drugiej części artykułu dr hab. inż. Marka Zająca, wieloletniego pracownika Politechniki Wrocławskiej i Prezesa Fundacji „Wzrok Ubogim” pt. „Soczewki do spowalniania rozwoju krótkowzroczności”....
więcej
Polubić astygmatyzm
Kontynuując dział Nauka i Optyka, publikujemy artykuł „Polubić astygmatyzm”, którego autorem jest dr hab. Jacek Pniewski, wykładowca w Akademickim Centrum Kształcenia Optometrystów na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawski...
więcej
Obrona ceny. Cykl komentarzy dotyczących rynku optycznego w Polsce i obecnych trendów.
W dziale Okiem Eksperta kontynuujemy cykl komentarzy dotyczących obecnych trendów i rynku optycznego w Polsce. Zapraszamy do lektury artykułu „Obrona ceny”, którego autorem jest Damian Misiak, współzałożyciel grupy za...
więcej
Analiza wzrokowa
W najnowszym wydaniu specjalistycznego, niezależnego magazynu dla profesjonalistów OKO, w dziale Medycyna i Optyka, zapraszamy do lektury artykułu pt. „Analiza wzrokowa”, którego autorką jest Barbara Pakuła, optometrystk...
więcej
American Lens podnosi poprzeczkę najwyższym standardom zdalnego szlifowania w Polsce
Rozmowa z Bartoszem Matyjewiczem, Prezesem Zarządu American Lens Polska...
więcej
Konferencji Profesjonalny Salon Optyczny
W kwietniu odbędzie się 2 edycja Konferencji Profesjonalny Salon Optyczny, na którą już dziś zapraszamy....
więcej
7 kwietnia 2022 r. uchwalona została nowa ustawa o wyrobach medycznych (dalej: „ustawa”), która wprowadziła do polskiego porzadku prawnego wiele istotnych zmian. Najwięcej kontrowersji i obaw budzi kwestia reklamy wyrobów medycznych – zagadnienie to nie było dotychczas uregulowane, a obecnie wprowadzone zostały dość restrykcyjne i często niejednoznaczne przepisy.
więcej
Zapraszamy do lektury drugiej części artykułu dr hab. inż. Marka Zająca, wieloletniego pracownika Politechniki Wrocławskiej i Prezesa Fundacji „Wzrok Ubogim” pt. „Soczewki do spowalniania rozwoju krótkowzroczności”.
więcej
Kontynuując dział Nauka i Optyka, publikujemy artykuł „Polubić astygmatyzm”, którego autorem jest dr hab. Jacek Pniewski, wykładowca w Akademickim Centrum Kształcenia Optometrystów na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.
więcej
W dziale Okiem Eksperta kontynuujemy cykl komentarzy dotyczących obecnych trendów i rynku optycznego w Polsce. Zapraszamy do lektury artykułu „Obrona ceny”, którego autorem jest Damian Misiak, współzałożyciel grupy zakupowej Ekspert Optyk.
więcej
W najnowszym wydaniu specjalistycznego, niezależnego magazynu dla profesjonalistów OKO, w dziale Medycyna i Optyka, zapraszamy do lektury artykułu pt. „Analiza wzrokowa”, którego autorką jest Barbara Pakuła, optometrystka i terapeutka widzenia, twórczyni Ćwiczę Oko.
więcej
Rozmowa z Bartoszem Matyjewiczem, Prezesem Zarządu American Lens Polska
więcej
W kwietniu odbędzie się 2 edycja Konferencji Profesjonalny Salon Optyczny, na którą już dziś zapraszamy.
więcej
Polskie Towarzystwo Okulistyczne ogłosiło nabór gabinetów i poradni okulistycznych do VII edycji ogólnopolskiej akcji „Polscy Okuliści Kontra Jaskra”. Rejestracja placówek jest bezpłatna i trwa do 3 marca!
Udział w akcji to nie tylko działanie na rzecz zdrowia Polaków, ale także doskonała forma promocji zarówno dla lekarzy, jak i gabinetów okulistycznych. Magazyn „OKO” objął wydarzenie patronatem medialnym.
więcej
Zapraszamy do lektury drugiej części artykułu, który przygotowała Katarzyna Prycik, Optyk biomedyczny, optometrysta, absolwentka Politechniki Wrocławskiej, Vision & Sales Training Manager EssilorLuxottica.
więcej
Kolekcja jubileuszowa Dek Optica prezentuje wyraziste kobiece kształty i kolory, w których dominuje energetyczna zieleń i ciepłe odcienie beżu. Kwintesencją zebranych doświadczeń są detale, takie jak grawery, regulowane nanośniki czy metalowe ozdoby w kształcie pojedynczego i podwójnego znaku „D”.
więcej